Oksford Universitetinin tələbələri “ASAN xidmət”də təcrübə proqramı keçəcəklər
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin sədri Ülvi Mehdiyev “ASAN xidmət”də təcrübə keçən Birləşmiş Krallığın Oksford Universitetinin tələbələri ilə görüşüb.
Tələbələr ölkəmizdə olmaqdan məmnunluqlarını ifadə edərək yaradılmış şəraitə görə Dövlət Agentliyinin sədrinə təşəkkürlərini bildiriblər.
Tələbələr dövlət xidmətləri və dövlət idarəetməsi sahəsində “ASAN xidmət” təcrübəsini öyrənərək elmi işlərini yazacaqlar.
Təcrübəçilər 6 həftə müddətində “ASAN xidmət”də və Dövlət Agentliyinin müxtəlif şöbələrində təcrübə keçəcəklər.

Oxford University students participated in Internship Program at "ASAN service"
Chairman of the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan, Ulvi Mehdiyev, met with students from the University of Oxford in the United Kingdom who are participating in an internship program at "ASAN service".
The students expressed their satisfaction with being in our country and thanked the Chairman of the State Agency for the conditions provided.
The students will study the "ASAN service" experience in public services and administration as part of their academic research.
The interns will spend six weeks gaining experience at "ASAN service" and in various departments of the State Agency.